O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wyrobów z granitu.

Atutem naszej firmy jest profesjonalizm.

Jesteśmy zaangażowaną firmą, która w kontaktach z klientem stawia na rzetelność i najwyższą jakość świadczonych usług.

Wszystkie nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości kamienia naturalnego jakim jest granit.

W tym sezonie przygotowaliśmy ponad 200 wzorów nagrobków, które możecie Państwo zobaczyć na naszym placu wystawowym
przy ul. Jerzmanowskiej 52.
Możliwe jest również łączenie wzorów nagrobków i kolorów granitu.
Tworzymy projekty 3D.
Służymy pomocą przy doborze kamienia harmonizującego z proponowanym wzorem nagrobka.
Współpracujemy z renomowanymi pracowniami artystycznymi i na Państwa zlecenie wykonamy każdą rzeźbę i grawer.

Realizujemy indywidualne zamówienia według projektu klienta.

Naszym wiodącym produktem są nagrobki granitowe:

Świadczymy usługi dodatkowe w zakresie:

W stałej sprzedaży posiadamy szeroki asortyment galanterii nagrobnej zarówno kamiennej, jak i mosiężnej:

Nasza oferta handlowa obejmuje również elementy budowlane:

Nasz zaklad kamieniarski Centrum EDIstone to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w produkcji eleganckich, najwyższej jakości nagrobków oraz stylowej i funkcjonalnej galanterii nagrobnej. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały - głównie granit, z którego powstają niezwykle trwałe i efektownie się prezentujące pomniki. Głównym profilem naszej produkcji są nagrobki. Produkujemy je w różnych wzorach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych oraz artystycznych, rzeźbionych i łupanych typu skałki. W asortymencie naszej firmy znajdują się pomniki pojedyncze, podwójne, grobowce rodzinne, jak również nagrobki dziecięce i urnowe. Nasz zakład kamieniarski oferuje także szeroki zakres usług związanych z przygotowaniem nagrobków do dochówku czyli demontaż, przechowanie nagrobka, montaż oraz wykonanie nowego napisu. Zajmujemy się również renowacją liter, poziomowaniem pomników i całoroczną opieką nad grobami.

Nasza firma to jednak nie tylko nagrobki. Oferujemy również wysokiej jakości materiały budowlane, które są w stałej ofercie handlowej naszego Centrum Kamieniarskiego. Produkowane przez nas schody, parapety, obudowy kominków, blaty kuchenne czy łazienkowe to wysokogatunkowe produkty, solidne i niezwykle trwałe, które cieszą się niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że w szerokim asortymencie naszej firmy, każdy klient znajdzie wyroby doskonale wpasowane w indywidualne potrzeby i wymagania.

Nasz zakład kamieniarski EDIstone zlokalizowany jest w mieście Wrocław. Produkowane przez nas nagrobki pojedyncze, podwójne, dziecięce, urnowe, jak również grobowce rodzinne powstają z najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją ich ponadprzeciętnej trwałości i odporności na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Przed realizacją zamówień indywidualnych, klient ma możliwość obejrzenia wizualizacji 3D, dzięki której może on zobaczyć, jak będzie się prezentował gotowy nagrobek. Efektowne łączenie różnych kolorów granitów oraz różnorodnych wzorów pomników pozwala nam tworzyć najbardziej wyszukane i oryginalne nagrobki. Zapraszamy do Wrocławia, do siedziby naszej firmy przy ul. Jerzmanowskiej 52. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę i najwyższy poziom usług.